Reference na mé focení miminek | KATYKAMi photography

Reference

Jsem neskutečně sťastná, že jsem poznala paní Kateřinku! Je naprosto úžasná bytost! Její fotečky jsou naprosté umění, které neumím ani popsat slovy! Po zhlédnutí foteček naší Elišky, mi stékají dojetím slzy po tváři. Kateřinka zaznamenala Elinku tak, jak jsem si představovala, je na nich naprostá panenka:-) Eli neměla náladičku, plakala, chtěla spinkat, to Kateřinku nezaskočilo, utišovala jí, byla trpělivá, usměvavá, chovala se prostě maminkovsky a po usnutí Eli, vytvořila tu nádheru! Děkuji za vše! Těším se na příště :-)

Opravdu příjemné focení plné pohody a neskutečné vstřícnosti paní Kateřiny, které i přes uplakanou náladu mladší dcerky, neztrácela trpělivost a výsledek byl úžasný. Jednoduše krásné fotky s důrazem na detail. Byla jsem velmi příjemně překvapena. Určitě se rádi vrátíme.

Děkuji za zaslání krásných fotek mé 3 měsíční dcerky. Paní Kateřina byla velmi příjemná a vstřícná, focení bylo pohodové a profesionální. Až bude Nelinka větší, tak se rádi necháme opět vyfotit. Eva Š.

Naprostá spokojenost co se týče všeho :-) Přístup k miminku, trpělivost a fantastický výsledek v podobě nádherných fotek, které jsou památkou navždy.. Už máme domluvené vánoční focení s oběma dětma :-) Moooc se těšíme.

Moc vám děkuji za nádherné fotografie. Při pohledu na vaši práci musí každému zjihnout srdce. Jen velmi těžko se mi budou vybírat tři nejhezčí, které budeme chtít realizovat na plátno.
Máte můj obdiv, jak dokážete vidět a cítit krásu nově narozeného človíčka. Váš pohled na tento zázrak si zaslouží poděkování.
Připravila jste nám nádherný vánoční dárek a spoustu krásných chvil při rozjímání nad obrázky. U každého si člověk uvědomí, že to právě to jsou ty okamžiky, pro které má smysl žít.

Milá  Kačenko,

velké poděkování za náááádherné fotečky Vanesky. Jste opravdu človíček na pravém místě. :) Pořád se na ně nemohu vynadívat a celá naše rodina.

Určitě se ještě uvidíme, moc se těšíme. :)  L+V+L

Milá Katko, vše, co zde bylo napsáno v komentářích, mohu jedině potvrdit a MOC PODĚKOVAT za setkání s Vámi. Samotné focení bylo velmi příjemné, v klidu a bez stresu. Moje minulá zkušenost v JINÉM ateliéru nebyla dobrá právě proto, že jsme měli přesně vymezený čas a ani o minutu déle, což je problém, když miminko má jinou představu…Paní Katka je naprostý profesionál fotograf a navíc to s dětičkami prostě UMÍ.A to dokonalé zachycení očiček na portrétu – jedním slovem NÁDHERA! Těšíme se na příště!

Veliká spokojenost při prvním focení 10-leté Julie. Dcera byla nadšená a připadala si jako manekýnka. Určitě doporučuji nejenom pro miminka, ale i pro větší děti. Moc děkuji za trpělivý přístup. Až povyrostem, přijdem zas.

Všem bych chtěla moc moc doporučit focení miminek u paní Kateřiny, její fotečky jsou nádherné a s miminky umí neuvěřitelně pracovat. Touto cestou bych jí také chtěla ještě jednou moc poděkovat za krásné fotky, celá rodina byla dojatá. Určitě se k vám s Natálkou minimálně ještě jednou chystáme a budeme se moc těšit, tentokrát už bez slziček!!

Vřele doporučuju navštívit Katku Kamínkovou všem, kteří chtějí mít ty nejkrásnější fotky svého miminka. Matyáška jsme nechali fotit 12. den jeho života – opravdu se není čeho bát – i s takhle malým miminkem se dá vše v pohodě zvládnout a výsledné fotky určitě stojí za to! Já jsem z našich fotek doslova nadšená a nemůžu se na ně stále vynadívat. Katka má neuvěřitelnou trpělivost, je milá a s miminky to umí.Výsledné fotky dodala rychle a ještě je pořádně vymazlila, je to prostě jednička v umělecké fotografii.